Popis karavanu

Umiestnenie karavanu

 

Mapa kempu Oliva  

 

Karavan je umiestnený asi 150 m od recepcie kempu na pravej strane na parcele č.531. Odbočí sa k nemu do štvrtej uličky na pravo a hnedˇ na prvej uličke vľavo. 

Je orientovaný  vstupom na južnú stranu, ľavou stranou od mora, ktoré je vzdialené cca. 200m. K moru sa ide po rovine uličkami v kempe. Pri karavane je miesto na parkovanie auta. 

 

Juhozápadne pri karavane je lipa, ktorá vytvára v lete na poludnie a popoludní neoceniteľný chládok

 

 

 

  Karavan sa skladá z karavanu, predstanu a altánku.

V karavane je vľavo jedna posteľ pre 3 osoby a vpravo jedna pre 2 osoby so zasúvacími dverami a v predstane  jedna váľanda. Na posteliach je  5ks vankúšov a paplónov. Je tam aj prezliekáreň ( kozmetický salón). Skriňa s vešiakmi a po celom obvode pod stropom poličky a skrinky na odkladanie vecí. 

    

  

 

 

 

 V predstane je podlaha cca 10cm nad úrovňou terénu. Kuchynská linka s vybavením riadov, príborov, pohárov a náradím na varenie pre 6 osôb. Indukčná platnička, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, elektrický gril a ventilátor. Stôl a stoličky, lehátka a jedna váľanda. Taktiež sú tam lehátka na opaľovanie.

 

 

Vonkajší altánok je miestom kde trávia hostia najviac času cez deň aj večer.

 

 

Cca  60m od karavanu  sú sociálne zariadenia, sprchy, wc, umyvárka. Rozdelené samostatným vchodom ženy - muži. Tieto sú veľmi čisté a celodenne upratované. V umyvárkach je pitná voda. Je tam tiež miesto na umývanie riadov a pranie. Pitná voda je aj za karavanmi v kohútikoch pri  ceste. Ďaľšie menšie umyvárky sú cca 20m od karavanu. V júni boli ešte uzamknuté sú po rekonštrukcii a domontovávajú v nich vešiačky a iné kúpeľňové zariadenia. Možno už budú otvorené čoskoro.

 

 

 

 

 

 

 

Postup preberania a odovzdávania karavanu: stiahnite tu 

Čo si vziať so sebou: stiahnite tu